Ballina Autorët Postime nga admin

admin

4992 POSTIME 0 KOMENTET

Luljeta Bozo i bashkohet PS-së, Rama: Përfaqësuesja më e mirë e...

Inxhinierja Luljeta Bozo i është bashkuar Partisë Socialiste me ftesë të kryeministrit Edi Rama. Ky i fundit tha gjatë prezantimit se ajo përfaqëson më...

Bashkimi Kosovë-Shqipëri, Gjermania: Diskutimet për ndryshimin e kufijve nuk na çojnë...

Ministria gjermane e Punëve të Jashtme po zhvillon një sërë takimesh virtuale dhe fizike me kolegë nga Ballkani Perëndimor. Krahas perspektivës evropiane të Ballkanit Perëndimor...

Nga aksidenti tragjik në Kashar vdesin 3 persona

Policia njoftoi se “më datë 04.03.2021, në Kodër Kashar, përballë ish Radiostacionit, Tiranë, shtetasi Zija Murati, 27 vjeç duke drejtuar mjetin, me targë rumune,...

Ministri i Turizmit u shpreh se britanikët janë të mirëpritur për...

Greqia është e gatshme të mirëpresë turistët britanikë këtë verë pavarësisht nëse ata kanë marrë një vaksinë të koronavirusit apo jo, ka deklaruar Ministri...

Më të lexuarat

error: Content is protected !!