Ballina Autorët Postime nga admin

admin

4956 POSTIME 0 KOMENTET

Të hënën do të ndryshojnë masat kundër Covid! Paralajmërimi i Silva...

Rritjen e numrit të të infektuarve dhe vdekjeve në vendin tonë, shefja e Insitutit të Shëndetit Publik, Silva Bino e ka cilësuar si këmbanë...

Thyen masat anti-Covid, gjobiten 997 qytetarë

Policia e Shtetit ka ndëshkuar me masë administrative 997 qytetarë, pasi nuk zbatuan masat anti-Covid, gjatë 24 orëve të fundit. Gjatë 24 orëve të...

Basha: Do të fitojmë për një të ardhme më të mirë

Lideri i opozitës, Lulzim Basha është takuar ditën e sotme me të rinj të cilët mbështesin programin e Partisë Demokratike. Basha shprehet se me më...

Basha shprehet se do të lehtësojë taksat mbi prodhimin e paneleve...

Nga Lulzim Basha. Isha sot pranë një fabrike të prodhimit të paneleve diellore në Durrës. Bisedova me drejtuesit dhe specialistët planin tonë të punës për...

Më të lexuarat

error: Content is protected !!