Ballina Autorët Postime nga admin

admin

4956 POSTIME 0 KOMENTET

Lulzim Basha ka treguar planin e Partisë Demokratike për pandeminë

Kryedemokrati Lulzim Basha ka shpalosur dje në një takim me mjekë, planin e Partisë Demokratike për pandeminë. Ai ka ritheksuar tre pikat kryesore që përmban...

Zgjedhjet e 25 prillit/ KQZ vendos sot për fletën e votimit

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve do të vendosë sot për fletën e votimit për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. KQZ bën të ditur se sot më...

Me një dozë dhe ruhet në frigorifer, Amerika gati të aprovojë...

Një vaksinë e tretë e koronavirusit pritet që shumë shpejt të marrë konfirmimin nga autoritet shëndetësore të Amerikës. Bëhet fjalë për Johnson & Johnson,...

Efektet e rrezikshme anësore të bukës së bardhë

Shija e bukës së ngrohtë të sapo dalë nga furra është një nga kënaqësitë më të mëdha për shumë njerëz. Sidoqoftë, konsumi i tepërt i bukës së...

Më të lexuarat

error: Content is protected !!