Ministri i Turizmit u shpreh se britanikët janë të mirëpritur për...

Greqia është e gatshme të mirëpresë turistët britanikë këtë verë pavarësisht nëse ata kanë marrë një vaksinë të koronavirusit apo jo, ka deklaruar Ministri...

Grupi gjakut që është më pak i rrezikuar nga COVID-19

Një studim i botuar në fund të vitit 2020 zbuloi se njerëzit me gjak të tipit O ose Rh − negativ mund të jenë...

Cilat karbohidrate kërcënojnë zemrën dhe zvogëlojnë jetëgjatësinë

Karbohidratet janë akuzuar për sabotim të dietës tonë shumë herë, por është e rëndësishme të hani versionin e tyre ushqyes, të tilla si perimet...

Cili do jetë vendi i parë në botë ku maskat nuk...

Ishte Guvernatori i Teksasit, Greg Abbott që njoftoi të martën se po i jep fund kushtit të maskës në të gjithë vendin, pavarësisht paralajmërimeve...

Më të lexuarat

error: Content is protected !!