Në morsën e klientelës

Nuk besojmë se do të zgjidhnim sot një kryeministër të tillë si Edi Rama, nëse, gjatë këtyre viteve nuk do të ishim të mërzitur....

Klodian Rashën e vranë me dashje, viktima nuk ishte i armatosur

Nga hetimet ka rezultuar se Rasha ishte i paarmatosur në momentin që është qëlluar me armë nga polici Nevaldo Hadëraj, ndryshe nga sa pretendoi...

“Mos guxojë njeri të luajë me votën”/ Mesazhet e Presidentit

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka paralajmëruar dorëheqjen e tij nga ky post, nëse sipas tij, Kryeministri Edi Rama merr 71 mandate më 25...

Nënshkruhet marrëveshja PD – LSI për bashkëqeverisjen

Ka nisur konferenca e Monika Kryemadhit dhe Lulzim Bashës për firmosjen e marrëveshjes për zgjedhjet e 25 prillit. “PD dhe LSI do të kandidojë në...

Më të lexuarat

error: Content is protected !!