Bashkimi Kosovë-Shqipëri, Gjermania: Diskutimet për ndryshimin e kufijve nuk na çojnë...

Ministria gjermane e Punëve të Jashtme po zhvillon një sërë takimesh virtuale dhe fizike me kolegë nga Ballkani Perëndimor. Krahas perspektivës evropiane të Ballkanit Perëndimor...

Ministri i Turizmit u shpreh se britanikët janë të mirëpritur për...

Greqia është e gatshme të mirëpresë turistët britanikë këtë verë pavarësisht nëse ata kanë marrë një vaksinë të koronavirusit apo jo, ka deklaruar Ministri...

“Nuk është koha për të hequr masat”, Fauci: Mund të rrisë...

Lehtësimi i masave nga disa shtete, përfshirë këtu edhe Teksasin dhe Misisipin mund të çojë sërish në rritjen e numrit të të infektuarve me...

Ministrat dhe drejtorët që Rama kërkon ti bëjë deputetë

Partia Socialiste ka gati listën e kandidatëve për deputetë për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Gazeta “Panorama” zbulon listat e partisë në pushtet. Përveç bilancit...

Më të lexuarat

error: Content is protected !!