Tiranë/ Plagosje me armë zjarri tek “Piramida”

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mëngjesin e sotëm pranë zonës së Piramidës, në Tiranës. Sipas informacioneve paraprake që vijnë nga vendi i ngjarjes,...

Shpërndanin kokainë dhe kanabis në kryeqytet, arrestohen 3 trafikantët

Policia e Tiranës ka goditur dy raste të shpërndarjes së lëndëve narkotike në Tiranë, ku në pranga janë vënë tre persona. Burime zyrtare nga policia,...

Qëllohet me armë zjarri drejt një makine në Shkodër

Qëllohet me armë zjarri një makinë në lagjen Skënderbeg në qytetin e Shkodrës. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë dhe nga të shtënat me...

Goditi mjekun, arrestohet 24-vjeçari në Tiranë

Një 24 vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi ka goditur një mjek. Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi L. B.,...

Më të lexuarat

error: Content is protected !!