Azilantët shqiptarë, 26% janë minorenë

Mbretëria e Bashkuar ka qenë prej kohësh një destinacion sa i preferuar, aq edhe i pamundur për shqiptarët që duan të emigrojnë. Janë të...

Basha: Do të fitojmë për një të ardhme më të mirë

Lideri i opozitës, Lulzim Basha është takuar ditën e sotme me të rinj të cilët mbështesin programin e Partisë Demokratike. Basha shprehet se me më...

Nuk ndryshon “ora policore”, sërish mbyllemi në 20:00. Fico: Alarm, infektimi...

Komiteti Teknik i Ekspertëve është mbledhur pak minuta më parë të komunikuar masat e reja anti-Covid. Sipas drejtoreshës së ISHP, mesatarja e rasteve të reja...

Manastirliu: T’u japim një dorë stafit mjekësor duke zbatuar rregullat anticovid

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu apeloi sot për zbatim të rregullave antikovid pasi po kalojmë një kohë të vështirë si dhe...

Më të lexuarat

error: Content is protected !!