“Nuk është koha për të hequr masat”, Fauci: Mund të rrisë...

Lehtësimi i masave nga disa shtete, përfshirë këtu edhe Teksasin dhe Misisipin mund të çojë sërish në rritjen e numrit të të infektuarve me...

Ilir Meta: Një qytetar që nuk voton, moralisht nuk ka të...

Presidenti Ilir Meta ka theksuar sot rëndësinë e votës së çdo individi në Shqipëri, në një takim me përfaqësues të Shoqërisë Civile që u...

Basha për Rindërtimin: Ekspertë që ta përshpejtojnë procesin sipas kërkesave të...

Si kryeministër i ardhshëm i vendit dhe qeveria që do të drejtojë, Kryetari i opozitës Lulzim Basha ka folur sot në Kombinat të Tiranës. Basha...

Vuçiç kritikon BE-në: Pasaportat e vaksinimit rrisin diskriminimin mes njerëzve

Presidenti serb Aleksandar Vuçiç ka kritikuar propozimin e  BE-së  për të miratuar ‘pasaportat anti-Covid’. Sipas propozimit të BE-së, këto pasaporta do t’u japin  mundësinë personave...

Më të lexuarat

error: Content is protected !!